Actueel weer Schoonaarde (Skyz)
Laatste update: 2026-05-15 om 23:54 uur
| Temperatuur | 7.1 °C |
| Neerslag | 2.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1008.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 52.0 km/u om 14:14 u |
| Minimum temp. | 2.6 °C om 03:50 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 13:49 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 5.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:55 u |
| Zon onder | 21:26 u |